Rozstrzygnięcie II edycji konkursu „Picture Dictionary”

W tegorocznej edycji międzyszkolnego konkursu „Picture Dictionary” uczniowie przygotowali niezwykle ciekawe i oryginalne prace. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, a każda ze szkół w gminie Wiśniowa mogła nadesłać  trzy prace konkursowe wyłonione w eliminacjach szkolnych.

Głównym kryterium w ocenie prac stanowiła pomysłowość i kreatywność, zgodność z tematem, a także estetka pracy. Celem konkursu było wzbudzenie motywacji do poszerzania słownictwa z języka angielskiego a, także możliwość rozwoju inwencji twórczej wśród uczniów. Pierwsze miejsce ex aequo zajęli Filip Lurka ( SP. Markuszowa) i Milena Ząbik (SP Wiśniowa). Drugie miejsce przypadło ex aequo Hubertowi Chmielowskiemu (SP Markuszowa) i Gabrieli Jajko (SP Szufnarowa). Trzecie miejsce uzyskała Wiktoria Stasik (SP Jaszczurowa), a wyróżnienie Wojciech Stanek ( SP Jaszczurowa). Wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy sukcesów ! Dziękujemy również Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej w Markuszowej za ufundowanie nagród.

A.J.